Rezervace

18Květen
19Květen

Naše hotely & apartmány

Hotel Salvator***

Hotel Salvator***

Truhlářská 10, Praha 1

 

Budova hotelu Salvator patří mezi památkově chráněné objekty města Prahy. Je zosobněním opravdového pražského života se všemi jeho historickými aspekty.

Čeští architekti v zájmu zachování charakteru této budovy Starého Města vybudovali pokoje kolem vnitřní zahrady, do které zakomponovali členitý prostor restaurace, zaujímající celé přízemní podlaží, a gotické sklepy.

Přímý přístup do všech hlavních částí magické Prahy pro pěší společně s kvalitou hotelových služeb je zárukou klidného a příjemného pobytu jak pro cestující na služebních cestách, tak pro hosty, kteří si sem přijeli odpočinout.

 

Zjistit více

Salvator Superior Apartments****

Salvator Superior Apartments****

Revoluční 18, Praha 1

 

Salvator Superior Apartments **** nabízí zcela nové moderní apartmány, které byly uvedeny v provoz v prosinci 2012 po rozsáhlé rekonstrukci celé budovy. Apartmány se nachází jen 3 minuty chůze od Hotelu Salvator.

Neoklasicistní residence se nachází v historickém centru města 5 minut chůze od Staroměstského náměstí,Náměstí Republiky,Prašné brány,Obecního domu a největšího pražského obchodního centra Palladium.

 

Zjistit více

Salvator Boutique Hotel****

Salvator Boutique Hotel****

Žitná 45, Praha 1

 

Salvator Boutique Hotel je náš nový projekt moderního typu ubytování

s osobitým pohledem do slavné české historie.

Umístění hotelu v přímém centru Prahy v Žitné ulici umožní návštěvníkům sdílet stejnou procházku, kterou kupříkladu konal hudební skladatel Antonín Dvořák, jenž prožil značnou část svého života právě 

v této ulici.  

Žitná ulice je skvělým výchozím bodem pro pěší prohlídku Prahy

se začátkem trasy na Václavském náměstí, které bylo svědkem všech významných historických událostí českého národa.

 

Zjistit více